W poniedziałek obchodzimy uroczystość świętych Apostołów, Piotra i Pawła.
W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11.30 do 12.20.
W piątek obchodzimy święto św. Tomasza, Apostoła.
W tym dniu Eucharystia o godz. 12. 30 będzie sprawowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
Po Mszy św. uczcimy przed Najświętszym Sakramentem Najświętsze Serce Jezusa.
W sobotę przypada święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
Po Mszy św. o godz. 12. 30 uczcimy przed Najświętszym Sakramentem Niepokalane Serce Maryi.
W lipcu i sierpniu nie będzie w naszym kościele w dni powszednie Mszy św. wieczornej o godz. 18. 30. W niedziele i uroczystości obowiązujące nie będzie Mszy św. o godz. 9. 00.

