22 czerwca o godz. 19.15 odbył się w naszym kościele koncert dyplomowy Pawła Potasiaka z klasy dyrygowania dziełem liturgicznym prof. dr. hab. Wiesława Delimata, naszego zasłużonego Pana Organisty. W programie mogliśmy usłyszeć utwory J. S. Bacha, J. D. Zelenki oraz G. A. Bendy przy akompaniamencie M. Książka na organach i Sylwii Heinrich na wioli da gamba. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.







