III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

W poniedziałek obchodzimy święto św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej. W pobliskim Kościele Ojców Reformatów jest obchodzona uroczystość odpustowa.

W środę o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali.

 W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o  godz. 12. 30, która będzie sprawowana w intencji kanonizacji bł.  Edmunda Bojanowskiego oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek o godz. 12. 00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej.

W piątek Eucharystia o godz. 12. 30 będzie celebrowana w  intencji kanonizacji bł.  Michała Giedroycia oraz w intencjach zanoszonych za jego pośrednictwem.

Błogosławionemu Zakrystianowi z naszego kościoła oddamy także cześć podczas Mszy św. o godz. 18.30.

Już dzisiaj zapraszamy do uczestniczenia w liturgii stacyjnej w  naszym kościele. W poniedziałek 18 marca biskup Robert Chrząszcz będzie przewodniczył o godz. 18.30 Eucharystii oraz wygłosi homilię. Po Mszy św. modlić się będziemy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem do godz. 21.00.