NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte będziemy sprawować w porządku niedzielnym.

We wtorek wspominamy w liturgii świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.

W czwartek, jak co tydzień, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 11. 30 do rozpoczęcia Mszy św. o  godz. 12. 30. Zapraszamy także o godz. 18.30 na cotygodniowe spotkanie przygotowujące dorosłych do przyjęcia sakramentów chrztu, bierzmowania i Eucharystii.

W piątek Eucharystia o godz. 12.30 będzie celebrowana w  intencji dobrodziejów naszego kościoła. Po niej przed Najświętszym Sakramentem uczcimy Najświętsze Serce Jezusa.

W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze święte będą sprawowane w porządku niedzielnym.

W sobotę, ulicami naszego miasta przejdzie Orszak Trzech Króli. Jego współorganizatorem jest kapucyńskie Dzieło Pomocy św. Ojca Pio, które rocznie pomaga około 1 600 osobom bezdomnym. W czasie trwania Orszaku Wolontariusze Dzieła kwestują na rzecz pomocy mieszkaniowej dla osób bezdomnych. Dlatego Wolontariuszy Dzieła będzie można spotkać pod naszym kościołem po mszach świętych o  godzinie 9.00, 10.15 i 11.30.